Чому зникли динозаври?

Завдяки цифровому відтворенню науковці виявили, що метеор, що спричинив вимирання тиранозаврів і їх подібних наповнив повітря сіркою і діоксидом вуглецю. Астероїд спричинив більш вагомі кліматичні видозміни, ніж передвіщалося скоріше, повідомляє Fox News.

Представник Інституту планетології, що в Сполучених Штатах Америки - Наталія Артем'єва та Джоан Морґан представниця Імперського навчального закладу, що у Лондоні, змоделювали зіткнення метеора і наслідки від його падіння. Аби одержати представлення про те, якою мірою він вплинув на зміни кліматичних умов після певної кількості днів, місяців і років після того, як впав астероїд, вчені покладали надії на комп'ютерне моделювання самого зіткнення.

Відомості базуються на виявленні місцини удару, що знаходиться біля краю півострова Юкатан, в Мексиці, сьогодні це кратер Чиксулуб. Вважають, що зустріч із нашою планетою була зі швидкістю, щонайменше 1 км/с під гостротою шістдесят градусів.

Беручи до уваги комп'ютерну модель зіткнення нашої планети зі метеором не врахували стрімкість переміщення газів. Проте при зіткненні, було, викинуто в атмосферу приблизно триста двадцять п’ять млрд. тонн сульфуру і 425 мільярдів тонн діоксиду вуглецю в порівнянні до цього часу це в 3-чі більше сульфуру та втричі менше вуглекислого газу, аніж було до сьогодні, і близько в десятеро більше, ніж до порівняння зі всіма викидами, що були.

Виходячи з цього температурний режим планети впав на двадцять шість градусів Цельсія, тобто середнє значення температури стало менше ніж 0 і була такою не менше трьох років після удару. Наслідком різкого похолодання на початку було зменшення рослинності, а далі зникли динозаври, спочатку травоїдні пізніше й хижаки.

Fox News
динозаври моделювання причина астероїд гази зникнення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
128 просмотров в октябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...