Чому зникли динозаври?

Завдяки цифровому відтворенню науковці виявили, що метеор, що спричинив вимирання тиранозаврів і їх подібних наповнив повітря сіркою і діоксидом вуглецю. Астероїд спричинив більш вагомі кліматичні видозміни, ніж передвіщалося скоріше, повідомляє Fox News.

Представник Інституту планетології, що в Сполучених Штатах Америки - Наталія Артем'єва та Джоан Морґан представниця Імперського навчального закладу, що у Лондоні, змоделювали зіткнення метеора і наслідки від його падіння. Аби одержати представлення про те, якою мірою він вплинув на зміни кліматичних умов після певної кількості днів, місяців і років після того, як впав астероїд, вчені покладали надії на комп'ютерне моделювання самого зіткнення.

Відомості базуються на виявленні місцини удару, що знаходиться біля краю півострова Юкатан, в Мексиці, сьогодні це кратер Чиксулуб. Вважають, що зустріч із нашою планетою була зі швидкістю, щонайменше 1 км/с під гостротою шістдесят градусів.

Беручи до уваги комп'ютерну модель зіткнення нашої планети зі метеором не врахували стрімкість переміщення газів. Проте при зіткненні, було, викинуто в атмосферу приблизно триста двадцять п’ять млрд. тонн сульфуру і 425 мільярдів тонн діоксиду вуглецю в порівнянні до цього часу це в 3-чі більше сульфуру та втричі менше вуглекислого газу, аніж було до сьогодні, і близько в десятеро більше, ніж до порівняння зі всіма викидами, що були.

Виходячи з цього температурний режим планети впав на двадцять шість градусів Цельсія, тобто середнє значення температури стало менше ніж 0 і була такою не менше трьох років після удару. Наслідком різкого похолодання на початку було зменшення рослинності, а далі зникли динозаври, спочатку травоїдні пізніше й хижаки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов