Як отримати законрдонний без черг?

Нові можливості жителям міста Вишгород дарує система iGov – система електронних послуг. Отже в чому плюси, переваги і допомога сучасних технологій.

Віднині отримати новий закордонний паспорт можна відвідавши міграційну службу так само двічі, але уникнувши черг, як це зробити зараз докладно дамо знати.

Спочатку необхідно зайти на сторінку віртуальних послуг, це можна зробити  через айді нового біометричного паспорту, електронного підпису чи Bank ID. Обираєте найближчий до вас ДМС, його ви відвідаєте двічі згодом і заповнити онлайн форму вказавши дані за якими з вами можна зв’язатись і зручний для вас день і час, коли ви б могли відвідати відділення міграційної. Далі ви отримаєте листа, де буде зазначено час вашого прийому, рахунок і суму для сплати та необхідні документи та копії для подачі заяви. Якщо вам раптом не підійде час в листі буде вказано як анулювати свою чергу. Коли ви прийдете в відділення у зазначений час, ви матимете з собою все необхідне, вам не прийдеться чекати, ви поставите передбачені підписи та повернетесь вдруге отримати закордонний паспорт. Готовність якого можна буде перевірити дистанційно.

Дана система стартує і обслуговує сьогодні лише 110 міст, але Вишгород в цьому переліку є. Отже, економимо свій час та нерви, адже тепер зробити паспорт стало в рази легше!

закордоннийпаспорт новітехнології Вишгород електроннийпідпис черги інтернет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
33 просмотра в октябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...