Як отримати законрдонний без черг?

Нові можливості жителям міста Вишгород дарує система iGov – система електронних послуг. Отже в чому плюси, переваги і допомога сучасних технологій.

Віднині отримати новий закордонний паспорт можна відвідавши міграційну службу так само двічі, але уникнувши черг, як це зробити зараз докладно дамо знати.

Спочатку необхідно зайти на сторінку віртуальних послуг, це можна зробити  через айді нового біометричного паспорту, електронного підпису чи Bank ID. Обираєте найближчий до вас ДМС, його ви відвідаєте двічі згодом і заповнити онлайн форму вказавши дані за якими з вами можна зв’язатись і зручний для вас день і час, коли ви б могли відвідати відділення міграційної. Далі ви отримаєте листа, де буде зазначено час вашого прийому, рахунок і суму для сплати та необхідні документи та копії для подачі заяви. Якщо вам раптом не підійде час в листі буде вказано як анулювати свою чергу. Коли ви прийдете в відділення у зазначений час, ви матимете з собою все необхідне, вам не прийдеться чекати, ви поставите передбачені підписи та повернетесь вдруге отримати закордонний паспорт. Готовність якого можна буде перевірити дистанційно.

Дана система стартує і обслуговує сьогодні лише 110 міст, але Вишгород в цьому переліку є. Отже, економимо свій час та нерви, адже тепер зробити паспорт стало в рази легше!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов