Що робить рівненський вчитель фізики і астрономії?

Дорослі як і діти не можуть знати все, але існує насправді багато цікавих-цікавостей. В Америці досить розповсюдженим є створення відео, де анімовано розповідають про певне наукове явище. Це сприяє як збільшенню знань, так і мотивує цікавіть, адже відомо, що матеріал краще сприймається, коли він подається альтернативно і креативно.

В ютубі можна також побачить досить багато відео наукового змісту в російській озвучці, інші – іноземні. Але, з ініціативи викладача фізики і астрономії Віталія Шевчука сьогодні перекладено близько 36 відео, які ви вже можете подивить, адже вони приєданані до статті. Взагалі проект по перекладанню науково-популярних відео став пошуком варіанту наочності для учнів у Рівненській школі, адже пояснювати на пальцях величезну купу інформації просто неможливо. Тепер результатом може скористуватись кожен українець, за висвітлення інформації дякуємо порталу освіта.юа.

https://youtu.be/1iKdkYsDNJY

наука викладання наочність альтернативненавчання цікаве Україна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
20 просмотров в октябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...