Що робить рівненський вчитель фізики і астрономії?

Дорослі як і діти не можуть знати все, але існує насправді багато цікавих-цікавостей. В Америці досить розповсюдженим є створення відео, де анімовано розповідають про певне наукове явище. Це сприяє як збільшенню знань, так і мотивує цікавіть, адже відомо, що матеріал краще сприймається, коли він подається альтернативно і креативно.

В ютубі можна також побачить досить багато відео наукового змісту в російській озвучці, інші – іноземні. Але, з ініціативи викладача фізики і астрономії Віталія Шевчука сьогодні перекладено близько 36 відео, які ви вже можете подивить, адже вони приєданані до статті. Взагалі проект по перекладанню науково-популярних відео став пошуком варіанту наочності для учнів у Рівненській школі, адже пояснювати на пальцях величезну купу інформації просто неможливо. Тепер результатом може скористуватись кожен українець, за висвітлення інформації дякуємо порталу освіта.юа.

https://youtu.be/1iKdkYsDNJY

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов