Увага бомби!

28 жовтня недалеко від села Ровжі в Київському водосховищі було виявлено боєприпаси, а саме дві авіабомби ІІ Світової війни. Дані знахідки були у стані, що не дозволяв їх транспортувати, тому рішенням комісії, що була скликана в зв’язку з даним випадком вирішили знешкоджувати на місці.

Шановні жителі поліція і ДСНС наголошує на тому, що знахідки подібного роду регулярно виявляються не будьте сміливими і впевненими в тому, що вони безпечні, адже їм багато років, але їх вік нічого не говорить, тому, якщо знайшли боєприпаси, повідомте у відповідні служби, а самостійно не проводьте жодних заходів. Також за даними комісії на сьогодні не відома кількість боєприпасів, що знаходиться поблизу, тому бажано не рибалити деякий час на березі села Ровжі.

Вишгородський Відділ Поліції
боєприпаси авіабомби ІІСвітовавійна ДСНС поліція обережно небезпека
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
4 просмотра в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...