Поліція інформує

 Вишгородський відділ поліції інформує населення про внесення змін до певних законодавчих актів. Так, відтепер паркування, стоянка або зупинка автомобілів чи інших транспортних засобів на місцях, що призначені особам з інвалідністю - є правопорушенням, що передбачає штраф, мінімум – 1020, максимум - 1700 гривен. Отже, будьте уважні і обережні, аби не прийшлось сплачувати штраф.

Також, власники стоянок або парковок мають забезпечити 10% парковочних місць саме для автовласників-інвалідів, або водіїв, що перевозять інвалідів і розміщуватись вони мають біля входу в торговий центр чи будинок або навпаки біля виходу з парковки, для комфорту людей з особливими потребами.

Дана поправка ввійшла в дію від 26 жовтня, читайте нас, дізнавайтесь про інформацію на сторінці Вишгородської поліції, або слідкуйте за публікаціями на сайті законів України.

Вишгородський Відділ Поліції
інваліди парковка автомобіль зміни інваліди
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
6 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...