Вода, або що ми п'ємо

Нещодавно були проведені аналізи водопровідної води на кількох континентах і в різних країнах, так вчені взяли проби води з-під крану і виявили купу небезпечних для життя препаратів, якими є: гербіциди, гормони, сульфати, важкі метали, миш’як, залізо, радіоактивні елементи та залишки органічних добрив. Так всі ці складові потрапляють в ґрунтові води, а далі у труби, що доставляють її до людей – ці дані оприлюднив Gogetnews.

Накопичення цих небезпечних речовин в організмі може стати причиною безлічі хвороб. При кипінні ж вода не стає більш безпечною, а навпаки погіршує свої якості. Хоч зайві солі і перетворюються на осад, тим не менше вода не стає чистою, через це варто звертати увагу на те, що ви п’єте і ні в якому разі не пити воду з-під крану, адже очисні і методики, що використовуються для її очистки не очищують її як має бути.

Але також цікавим фактом є те, що в більшості країн з розвинутою економікою вода розділяється на технічну і питну, у нас же вода для миття посуду, приймання ванни і пиття одна і вона у нас в крані, тому будьте обережні.

Gogetnews
вода забруднення очистка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
3 просмотра в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
На днях в кинотеатрах Украины состоялся показ фильма «DZIDZIO первый раз». Творческая команда вместе с DZIDZIO специально едут из города в город для того, чтобы со зрителями насладиться просмотром романтической комедии на большом экране. Везде ценители творчества приветствовали эпатажного певца и его команду аплодисментами. Во время пресс-конференции актеры вспоминали яркие и забавные истории, связанные с созданием фильма. Также DZIDZIO поблагодарил партне...
Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...