Як відрізнити підробні ліки

У сезон загострень ГРВІ та ГРЗ українці масово штурмуватимуть аптеки. Велике різноманіття розрекламованих та чудодійних лікарських препаратів будуть розкуплені. Як не придбати підробку і яким вимогам повинні відповідати оригінальні медичні препарати.

Саме головне – слід купувати ліки згідно рецепту, що виписав лікар. Рекомендації та підказки провізора можуть мати за мету продати хворому найдорожчі препарати.

  • Ліки що рекламують з екранів телевізора складають найбільшу частину підробок. Ціна «липових» може суттєво відрізнятись від справжніх – вона буде значно нижчою ніж в іншій аптеці.
  • Не слід купувати лікарські засоби в невеличких кіосках. В мережах аптек, що об’єднані під одну назву, умови зберігання препаратів та вибір постачальника поставлені на високий рівень.
  • Справжній лікарський засіб має рівну та симетричну упаковку. Вона яскраво насичена кольорами. На зовнішній стороні чітко написані: назва препарату, виробник, дозування (кількість діючої речовини). На картонній коробці повинні бути вказані серія та номер реєстраційного посвідчення, а також лікарська форма випуску (таблетки, суспензія, мазь, тощо), нанесений шрифт Брайля.
  • В інструкції до препарату не повинно бути помилок. Як правило, вона написана професійним поліграфічним шрифтом. Її рівно вкладають всередину упаковки, таким чином що вона розділяє пластину таблеток чи флакон, які знаходяться всередині навпіл. 
  • Дату випуску, термін придатності і серійний номер виробник зазначає на упаковці, блістері та сертифікаті, вони повинні співпадати.
  • Якщо в аптеці потрібний препарат відсутній а провізор пропонує аналоги – слід вибрати найдешевший з них.
  • Іноземні медичні препарати обов’язково повинні мати інструкцію що перекладена російською або українською мовами.

Якщо потрібно пройти певний курс лікування 1 міс і більше, не слід купувати велику кількість ліків за один раз. Попросіть в аптеці сертифікат якості, який провізор має показати на вимогу.

При наявності телефону з програмою зчитування штрих кодів, перевірити якість препарату і впізнати підробку буде легко. 

ліки здоров'я ГРВІ ціни підробка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
27 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...