Фітнес тури або альтернатива пасивному відпочинку

Фітнес - це активне заняття фізкультурою  або навантаженнями, що спрямовані на досягнення гарного фізичного стану, стрункої фігури і позитивного настрою. Це система здорового стилю життя,корисних звичок, а також гармонійного внутрішнього стану.

Фітнес вправи

Заняття фітнесом допомагають зміцнити імунну систему, налагодити роботу внутрішніх систем – травної та серцево-судинної. Систематичне заняття фітнесом дає можливість наростити певну групу м’язів чи зменшити живіт, стегна. Активні фізичні навантаження допомагають подолати депресію, витренувати силу волі.

Відпочинок по-новому

Останнім часом туристичні фірми пропонують послугу що має назву «Фітнес тур». Це відносно новий, активний спосіб відпочинку на вихідні дні або на час відпустки. Оптимальний варіант, якщо таке дозвілля триває не менше ніж тиждень. Такий відрізок часу потрібен для того, щоб людина змогла відпочити, зняти стрес, відволіктися від буденних справ та роботи а також зменшити вагу.

 Провести вихідні з користю за такою програмою можна за кордоном, або в межах України. Це може бути подорож на берег моря, в гори або до заміської бази відпочинку.

Програма «Фітнес тур» передбачає декілька напрямків. Для відпочиваючих обов’язково проводять активні заняття спортом на свіжому повітрі та психологічні тренінги. В раціоні харчування клієнту запропонують страви, які не дозволять набрати кілька зайвих кілограм. Варто пам’ятати, що такий фітнес відпочинок не передбачає вживання алкогольних та енергетичних напоїв. Тільки здорове харчування та максимум фізичної активності.

Деякі програми складені так що відпочивальники  мають змогу отримати огляд місцевих пам’яток культурної та архітектурної спадщини, відвідати екоферми  та протестувати зелену продукцію «від виробника».

Зазвичай вартість програми відпочинку пов’язана з сезоном та місцем відпочинку. На її вартість впливає також кваліфікаційний рівень інструктора, що супроводжує відпочиваючих кожен день.

Альтернативні програми відпочинку пропонують два варіанти фітнес турів:

1.Вузьконаправлений. Це фітнес тур у якому для клієнта розробляють індивідуальний графік відпочинку. Раціон та графік харчування розписує дієтолог, беручи до уваги вік, вагу, зріст. Він вираховує кількість кілограмів, що повинна втратити людина за час відпустки. Програму фізичних вправ та навантажень також розробляють для кожного клієнта особисто. При цьому обов’язково враховують загальний стан здоров’я.

 Поруч з людиною, завжди працює досвідчений психолог, який підтримає та підкаже як подолати труднощі, якщо вони виникнуть. Ця програма дозволяє підібрати, по бажанню клієнта, заняття улюбленим видом спорту, танцями, аеробікою або йогою.

2.Комбінований. Ці фітнес тури підходять для відпочинку разом з сім'єю, друзями. Активні фізичні вправи та насичений різними культурно-розважальними заходами день це можливість знайти нових друзів, цікаво і корисно провести час.

 Індивідуальної програми фізичних вправ у такому випадку, зазвичай, не передбачено. Але заняття з групами обов’язково проводять. Суттєво знизити вагу в такому випадку не вийде. Але корисна та правильна їжа в раціоні є обов’язково.

Що покласти до валізи?

Збираючи речі для фітнес відпочинку слід взяти з собою спортивну форму, а краще – кілька змінних варіантів, а також кросівки або кеди. У нагоді стане коврик для занять спортом або йогою та невеличкий рюкзак в якому буде зручно носити пляшку з водою та дрібні речі.

спорт відпочинок дозвілля здоров’я подорож
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
Стильное и надежное решение Up-brella – это стильный зонт обратного сложения, очень удобный в использовании. Это новое конструктивное решение для защиты от дождя. Он выручит будь то ливень, град, снег или леденящий ветер. Этот необчный зонтик никогда не оставит лужу на Вашем полу, не намочит Вас и Вашу одежду. Ведь это так неприятно! Нас Вас не упадет ни капельки, когда Вы будете выходить из машины, дома или заходить в магазин. Больше никаких неловких ситу...
Новости компаний
Если вас пригласили на день рождения к ребенку, то выбор подарка становится сложной задачей. Что подарить, если у него все есть? – такой вопрос возникает у каждого человека. Зачастую выбор останавливается на очередной кукле для девочки или машинке для мальчика. Не стоит торопиться нести очередную нарядную и бесполезную коробку, обратите внимание на подарок, который надолго увлечет маленького непоседу и станет отличным занятием для целой детской компании. ...
Новости компаний
Появился надежный способ спокойно гулять по городу, ездить в метро, посещать рок-концерты и другие места с большим количеством людей, не беспокоясь о сохранности своих вещей. Вы можете смело положить в рюкзак Bobby ценную технику и даже драгоценные украшения. Он защитит их со стопроцентной надежностью. Bobby – верный и надежный защитник от карманников В больших городах каждый день совершаются сотни карманных краж. Воры достают вещи из легкодоступных рюкзак...
Новости компаний
Не спешите исполнять женскую мечту, иногда это чревато необратимыми последствиями! Например, ни в коем случае не дарите средства для похудения, абонементы на фитнес или в тренажерный зал! Желание исполнить ее заветную мечту о стройной фигуре может привести к тому, что этот подарок для нее будет последним в ваших отношениях. Такой подарок для женщины равносилен прямолинейному заявлению - "Ты толстая!" Не дарите крема от морщин и прыщей, средства для депиляц...
Новости компаний
Вы не знаете, какой подарок выбрать для своего друга, родственника, коллеги? Кажется, что у него уже все есть? Подарите ему стильный рюкзак Bobby. Это современный антикражный рюкзак, который защитит вещи от карманников в общественных местах. Модный и стильный Bobby – очень стильное решение, привлекающее миллионы людей. Минималистический дизайн, несколько цветовых решений, две разные модели. Они различаются по размеру. Есть рюкзаки женские, а также рюкзак м...
Новости компаний
Умный зонт Up-brella – это обратный зонт или, как многие его называют, зонт наоборот. Он является новинкой этого года.Конструкция очень необычная и удивит многих. Зонт складывается мокрой стороной вовнутрь. Ваша одежда, салон автомобиля, коврик в коридоре всегда будут сухими и чистыми. АКЦИЯ! ЧЕХОЛ В ПОДАРОК! Благодаря такой конструкции, зонт можно раскрыть сразу же при выходе из автомобиля, а закрыть при входе в помещении в самый последний момент. Вы не д...
Новости компаний
Выбрать подарок ребенку - непростая задача. Но мы решили вам помочь и сделали выборку самых популярных и крутых детских подарков. 1. Детские GPS часы Кinderwatch Родителям, которые любят идти в ногу со временем, приглянутся детские умные часы. Ведь родители, которые уже купили умные часы, отмечают такие их достоинства, по сравнению с обычным смартфоном: в отличие от телефона, который может «пропасть» в недрах рюкзака, они находятся на руке - дети не пропу...