Фітнес тури або альтернатива пасивному відпочинку

Фітнес - це активне заняття фізкультурою  або навантаженнями, що спрямовані на досягнення гарного фізичного стану, стрункої фігури і позитивного настрою. Це система здорового стилю життя,корисних звичок, а також гармонійного внутрішнього стану.

Фітнес вправи

Заняття фітнесом допомагають зміцнити імунну систему, налагодити роботу внутрішніх систем – травної та серцево-судинної. Систематичне заняття фітнесом дає можливість наростити певну групу м’язів чи зменшити живіт, стегна. Активні фізичні навантаження допомагають подолати депресію, витренувати силу волі.

Відпочинок по-новому

Останнім часом туристичні фірми пропонують послугу що має назву «Фітнес тур». Це відносно новий, активний спосіб відпочинку на вихідні дні або на час відпустки. Оптимальний варіант, якщо таке дозвілля триває не менше ніж тиждень. Такий відрізок часу потрібен для того, щоб людина змогла відпочити, зняти стрес, відволіктися від буденних справ та роботи а також зменшити вагу.

 Провести вихідні з користю за такою програмою можна за кордоном, або в межах України. Це може бути подорож на берег моря, в гори або до заміської бази відпочинку.

Програма «Фітнес тур» передбачає декілька напрямків. Для відпочиваючих обов’язково проводять активні заняття спортом на свіжому повітрі та психологічні тренінги. В раціоні харчування клієнту запропонують страви, які не дозволять набрати кілька зайвих кілограм. Варто пам’ятати, що такий фітнес відпочинок не передбачає вживання алкогольних та енергетичних напоїв. Тільки здорове харчування та максимум фізичної активності.

Деякі програми складені так що відпочивальники  мають змогу отримати огляд місцевих пам’яток культурної та архітектурної спадщини, відвідати екоферми  та протестувати зелену продукцію «від виробника».

Зазвичай вартість програми відпочинку пов’язана з сезоном та місцем відпочинку. На її вартість впливає також кваліфікаційний рівень інструктора, що супроводжує відпочиваючих кожен день.

Альтернативні програми відпочинку пропонують два варіанти фітнес турів:

1.Вузьконаправлений. Це фітнес тур у якому для клієнта розробляють індивідуальний графік відпочинку. Раціон та графік харчування розписує дієтолог, беручи до уваги вік, вагу, зріст. Він вираховує кількість кілограмів, що повинна втратити людина за час відпустки. Програму фізичних вправ та навантажень також розробляють для кожного клієнта особисто. При цьому обов’язково враховують загальний стан здоров’я.

 Поруч з людиною, завжди працює досвідчений психолог, який підтримає та підкаже як подолати труднощі, якщо вони виникнуть. Ця програма дозволяє підібрати, по бажанню клієнта, заняття улюбленим видом спорту, танцями, аеробікою або йогою.

2.Комбінований. Ці фітнес тури підходять для відпочинку разом з сім'єю, друзями. Активні фізичні вправи та насичений різними культурно-розважальними заходами день це можливість знайти нових друзів, цікаво і корисно провести час.

 Індивідуальної програми фізичних вправ у такому випадку, зазвичай, не передбачено. Але заняття з групами обов’язково проводять. Суттєво знизити вагу в такому випадку не вийде. Але корисна та правильна їжа в раціоні є обов’язково.

Що покласти до валізи?

Збираючи речі для фітнес відпочинку слід взяти з собою спортивну форму, а краще – кілька змінних варіантів, а також кросівки або кеди. У нагоді стане коврик для занять спортом або йогою та невеличкий рюкзак в якому буде зручно носити пляшку з водою та дрібні речі.

спорт відпочинок дозвілля здоров’я подорож
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
18 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
На днях в кинотеатрах Украины состоялся показ фильма «DZIDZIO первый раз». Творческая команда вместе с DZIDZIO специально едут из города в город для того, чтобы со зрителями насладиться просмотром романтической комедии на большом экране. Везде ценители творчества приветствовали эпатажного певца и его команду аплодисментами. Во время пресс-конференции актеры вспоминали яркие и забавные истории, связанные с созданием фильма. Также DZIDZIO поблагодарил партне...
Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...