Свято хелоуїн і наш менталітет

Хелоуїн - свято мертвих. Це день коли всі американські діти ходять від дверей до дверей сусідів і кажуть, щось на кшталт «цукерки або смерть», молодь зазвичай відривається на костюмованих вечірках, а люди старшого віку займаються оформленням інтер’єру в стилі хелоуіну.

В інших державах останнім часом зростає кількість прихильників даного свята, а от що стосується громадян нашої держави, яке у них ставлення і чому саме, про це нижче.

Заглиблюючись у нашу історію ми можемо помітити, що кількість свят в нашого народу значна. Спочатку були переважно язичницькі свята, далі з’явились християнські, з розвитком цивілізації - міжнародні. Але є велика кількість свят, притаманна певним народностям, так свято Івана-Купала, що сягає сивої давнини користується високою популярністю у нас і часто в містах його святкуванню надають важливого значення і місцевого рівня. День святого Валентина в Україні гуляють з меншим розгулом, але значна більшість закоханих вважає своїм обов’язком зробити, щось приємне своїй половинці в цей день. Святкування ж Хелоуїну можна помітити хіба у студентства... Вони взагалі можуть влаштовувати вечірки і без причини на то, але загал відноситься до цього свята пасивно, вважаючи, що цей день просто не наш.

І хоча всі ми люди однакові і всі ми брати та сестри, здається, що перемішувати традиції характерні одним і не характерні іншим не найкраща ідея, але і нічого страшного в тому нема теж. Краще щоб були свята, а не приводи журитись.

Хелоуїн традиції свято вечірки менталітет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
7 просмотров в ноябре
Я рекомендую
1 человек рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...