Ранок з чашкою кави

Каву вирощують у 45 країнах нашої планети. На сьогодні відомі 240 сортів. Деякі з них, перед тим як потрапити до кінцевого споживача, можуть витримуватись в спеціальних умовах кілька років, при цьому якість продукту змінюється в найкращий бік.

Кавове дерево є вічно зеленим. Воно може досягати висоти 5 і більше метрів, але для зручного збору урожаю його обрізають до 2-2,5 м. З одного дерева можна отримати біля 6 кг продукту в рік, але цей показник є змінним і залежить від погодних умов – кількості опадів, місця культивування.

Перший виробник та експортер кави на світовому ринку сьогодні це Бразилія. Сажанці цієї рослини були завезені в країну із Франції в 1727 році, як контрабанда.

Короткі факти про корисні властивості продукту і його позитивний вплив на організм.

Дослідження різних вчених мають розбіжності але більшість з них стверджує – не більше трьох чашок кави на день не несуть негативного впливу на організм. Свіжо змолоті кавові зерна та приготований з них напій є більш корисними ніж аналогічний розчинний продукт.

Кава у великих кількостях вбиває. Якщо випити протягом 5-6 годин 100 чашок ароматного напою серце людини зупиниться.

Випита чашка кави може вберегти стрункою талію, адже завдяки їй можна вгамувати апетит. При цьому не слід відмовлятись від вмісту цукру в напої. Солодкуватий присмак ніжно підкреслить кавові ноти.  1 чашка без цукру містить 0 калл.

Кава містить хімічні елементи, що покривають зубну емаль, це перешкоджає утворенню бактерій на зубах та їх подальшому руйнуванню.

У свіжо приготованому напої містяться корисні антиоксиданти, що діють в організмі на протязі 30 днів.

Кавові зерна з більш сильнішим обсмаженням (темні) містять менше кофеїну ніж світліші. Довготривалий процес термічної обробки сприяє зменшенню в ній кофеїну.

кава користь день цікавіфакти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
18 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
На днях в кинотеатрах Украины состоялся показ фильма «DZIDZIO первый раз». Творческая команда вместе с DZIDZIO специально едут из города в город для того, чтобы со зрителями насладиться просмотром романтической комедии на большом экране. Везде ценители творчества приветствовали эпатажного певца и его команду аплодисментами. Во время пресс-конференции актеры вспоминали яркие и забавные истории, связанные с созданием фильма. Также DZIDZIO поблагодарил партне...
Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...