Що таке спеціальне об’єктове тренування і навіщо воно?

Державна служба надзвичайних ситуація покликана на ліквідацію і запобігання надзвичайних ситуацій. Щодо ліквідації, переважно ми всі, хоч раз у житті бачили їх роботу. Що ж стосується запобігання – це помітно не настільки часто кожному. Так, насправді постійно відбуваються тренування на підприємствах, де є імовірність виникнення надзвичайних ситуацій. На днях у філії «Каскад Київських ГЕС та ГАЕС» відпрацьовували дії персоналу та формувань цивільного захисту при появі витоку хлору і появи хімічного зараження.

Вишгородські рятувальники відзначають, що готовність як оперативного персоналу так і формувань цивільного захисту на хорошому рівні. По завершенню тренувань, було проведено нараду, де було оговорено всі особливості спрацювання.

ДСНС СОТ запобіганняНС
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
5 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...