Грибний сезон

Цей представник «Грибного царства» відомий всім.  Знайти його можна по всій території України.  Осінньою порою він часто ховається поблизу мурашників, та в траві біля входу в ліс. Для тих хто любить приємний відпочинок за межами міста цікаві факти про Білий гриб.

  • Ще одна назва «Боровик». За свої вишукані смакові властивості, його ще величають царем грибів. Діаметр шапки від 2 до 20 см. Найбільш приємний смак у молодих грибочків, які підходять для маринування. Великі «боровики» добре засушувати. Їх пікантний аромат підкреслить смак пісної чи вегетаріанської страви.
  • Багатий на вітаміни, Білий гриб має масу корисних властивостей. До його складу входять вітаміни A,B1, B2,C а також інші. В м’якоті цього унікального природного продукту вчені виявили Селен (Se), який зустрічається в природі в дуже малій кількості. Саме цей мікроелемент, потрапивши до організму людини, активно бореться з онкологічними захворюваннями. До складу гриба входять також калій ( K), кальцій(Ca) та залізо(Fe). Вони активно засвоюються і використовуються організмом, при цьому не викликають побічних ефектів. Це сприяє підвищенню рівня гемоглобіну, зміцненню кісток та суглобів, а також серцевого м’яза.
  • До складу Білого гриба входять фітогормони. Один з них називають Гіберелін – гормон росту. У синтезованому вигляді його використовують в різних галузях – ветеринарії, агрономії, селекції та фармації. Часто красені боровики ростуть під міцними деревами. Вчені пояснюють цю закономірність з наукової точки зору – дерево отримує від гриба гіберелін, що стимулює його швидке зростання. Крім того, воно отримує захист від інфекційних хвороб та пухлин, бо до складу гриба входить природний антибіотик.

У народі є прикмета – «Якщо в лісі з’явились мухомори, то слід шукати білі гриби». Бажаю приємно провести час у лісі, та принести додому кошик корисних та смачних Боровиків.

гриби дозвілля відпочинок ліс користь природа здоров'я
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
33 просмотра в ноябре
Я рекомендую
1 человек рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...