Своєрідні події на Вишгородщині

Як у пожежних-рятувальників, так і працівників поліції регулярно відбуваються відпрацювання на території району. Так перші дивляться за дотриманням правил пожежної безпеки і зазвичай проводять розяснювальні бесіди у неблагонадійних родинах, інші - слідкують за дотриманням правопорядку з особливою пильністю.

Так 10 жовтня поліція відпрацьовувала території села Жукин, Вишгородського району і виявила у громадянина-перехожого пакет з подрібненою рослинністю. За візуальним спостереженням рослина нагадує канабіс (марихуану). На зауваження громадянин заявив, що це його особиста речовина, яку він зберігає і вживає сам.

За даним фактом тривають слідчі дії. Пакет було вилучено для вивчення. Відомості про подію занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, згідно першої частини.

Інформацію повідомив Вишгородський відділ поліції.

канабіс марихуана поліція Жукин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
5 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...