Як боротись з депресією?

До всесвітнього дня психологічного здоров’я міністерство соцполітики оприлюднило дані про те, що Україна займає  перше місце серед країн Європи по кількості людей, котрі страждають від депресії та психічних розладів.

Основні причини депресії та як з нею боротись розказано нижче.

З настанням осені організм людини починає перебудову. Поява холодів може стати причиною зниження імунітету, а також послабленням нервової системи. Такі самі зміни відбуваються і навесні, коли люди страждають від нестачі тепла і світла.

Щоб депресії не виникало психологи радять:

займатись справами, які приносять задоволення;

висипатись;

не забувати про фізичну активність.

Важливо зазначити, що при тривалій депресії необхідно звернутись за професійною допомогою, так як вона часто стає причиною нервових розладів і самогубств.

депресія психічнірозлади
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
9 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...