До місцевих рятувальників завітали учні

Як повідомили ДСНС України у Київській області, сьогодні, 10 жовтня до Вишгородської пожежної частини 37–ДПРЧ завітали діти, в рамках акції «Запобігти!Врятувати!Допомогти!» .

Учні спеціалізованої школи «Сузір’я» сьогодні побачили пожежно-рятувальне обладнання, дізнались як насправді працюють рятувальники і мали змогу отримати відповіді на всі свої запитання.

Дана акція створена для того, щоб запобігати виникнення пожеж. На заходах даного плану діти дізнаються на практиці як працюють пожежні і розуміють, що насправді проблема пожеж реальна. Під час заняття рятувальники наводять статистику надзвичайних ситуацій місцевого масштабу. Так вони наголошують на тому, що вогонь не іграшка і часто може забирати не лише майно громадян а і найцінніше – життя.

пожежні-рятувальники 37ДПРЧ учні школа"Сузір'я" "Запобігти!Врятувати!Допомогти!"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
6 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...