Як уникнути отруєння грибами із циклу: Обережно гриби!

 Відомо, що з середини вересня в лікарні Києва та Київської області звернулось понад 20 осіб через отруєння грибами. Кілька простих порад як вберегти своє здоровя. Головне правило - не їсти гриби, інакші від шампіньйонів, але, якщо Ви не можете встояти від грибочків зважайте на наступні поради.

Як вибирати гриби?

·Збирайте лише ті, в яких впевнені, не збирайте сумнівних, а також перезрілих чи з невизначеними ознаками – сильно молоді.

·Уникайте збирання грибів поблизу трас, та в посушливу погоду.

·Не купуйте гриби на стихійних ринках, піддаючись спокусі спробувати нову страву з невідомими інгрідієнтами. 

Як готувати гриби

·Уважно передивіться гриби перед тим як їх помити. Якщо вони здаються вам підозрілими, чи взагалі незнайомими, викиньте їх на смітник.

·Перед приготуванням гриби необхідно добре промити.

·Бажано прокип’ятити гриби двічі. Так, після першого доведення до кипіння, слід злити воду та налити нову і проварити ще 20 хвилин.

·Не можна вживати гриби сирими, а також давати їх їсти дітям, вагітним та годуючим грудьми жінкам.

Ознаки отруєння

Симптоми отруєння можуть виникнути через кілька годин, або через декілька діб після вживання грибів. Прояви отруєння: запаморочення, нудота, посиніння нігтів і губ, сильна спрага. При виявленні подібних симптомів у себе, або тих, хто вживав з вами гриби терміново звертайтесь в лікарню. Якщо вживана страва ще залишилась, слід віддати її на аналіз. Це допоможе лікарю поставити правильний діагноз.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов