В Україні прогнозується підвищення тарифів на послуги інтернет

Отже, прогнозується зріст цін, заявив про те, що в Україні в найближчі півроку піднімуться ціни на доступ до Інтернету Очільник  інтернет-асоціаціі України Олександ Федієнко в ефірі телеканалу 24. Він зазначив, що кожний оператор сам вирішить на скільки піднімати тарифи, в залежності від таких факторів як конкуренція, платоспроможність користувачів та інше. Але не менше як на 50% зростуть тарифи у зв’язку з зростом інфляції, та затратами на матеріали пошкоджених мереж.

Також він наголосив, що це можливо не останнє підняття цін, так як ця тенденція скоріше за все збережеться і в подальшому.

зрістцін інтернет тарифи подорожчання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
1 просмотр в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...