Закон України про підвищення пенсії підписав президент

Від сьогодні, 9 жовтня, президентом України Петром Порошенко пенсійний законопроект підписано. Він зазначив, що зазвичай пенсії піднімають перед виборами, натомість він хоче осучаснити пенсії саме зараз.

Також за його словами пенсійні виплати підняли, що зроблено для того, щоб було справедливо нараховано кошти, а вік виходу на пенсії не збільшили, лише збільшили страховий стаж. Відтепер мінімальною кількістю відпрацьованих років замість 15 стало 25. Але, важливо відмітити, що якщо бракуватиме років, їх можна бути купити. Це і багато іншого вже скоро кожний зможе прочитати у новому законі про пенсії.

президент страховийстаж пенсійнийвік законпропенсію
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
5 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...