Нещодавно почули про «булінг», а тепер виявляється ще існує й «кібербулінг»

Отже, не так давно в країні пролетіла історія з насильством у школі. Дана історія виявила, що випадки такі зовсім не поодинокі, і насильство в школі дійсно існую, і його учасниками стають саме діти, що виступають одночасно і жертвами і насильниками.

Нагадаємо термін «булінг» використовується в психології та педагогіці і означає цькування дитини іншою дитиною. Взагалі на превеликий жаль вирішення відносин за допомоги сили було завжди, просто далеко не кожний ставав учасником даного заходу, сьогодні діти трошки інакші, і якщо вони не виступають в головних ролях, то стають співучасниками агресорів, які не лишень можуть викрикувати з натовпу, а і знімати на відео, щоб викласти в мережу інтернет і отримати перегляди. Це короткий опис проблеми пов’язаної з боулінгом, а от про «кібербулінг», як його уникнути і з ним боротись піде нижче.

«Кібербулінг» - те саме ображання, яке відбувається в мережі інтернет. Особливість даного виду агресії в тому, що учасниками, і так званими «спостерігачами» може бути необмежена кількість людей, адже масові розсилки, швидка передача інформації і майже неможливість викладену в мережу інформацію знищити.

Стати жертвою кібербулінгу може кожен, адже відомі приклади, коли дітей знімали на відео після чого розповсюджували, звичайно без згоди головних героїв, ці відео могли мати різний змістовий характер, а саме: коли дитину били, сюжети де діти бавились, відео де дітей ображають чи щось інше в даному напрямі, а потім розповсюджували відео тим самим провокуючи стрес, надмірне переживання учасників сюжетів, заниження самооцінки і інші негативні фактори. Для того щоб дитина не була пов’язана з даним моментом важливо наголошувати на тому, що потрібно поважати один-одного, але і не давати себе ображати. Важливо якщо помічено поганий настрій у дитини, або відсутність бажання ходити до школи, чи гуртків необхідно цікавитись чи випадково нема проблем і наголошувати на тому, що завжди можна розмовляти з батьками.

Також профілактичним стане бесіда в дружньому тоні про те, що дане явище буває, і можливо ненароком спитати чи не мало місця прояви кібербулінгу в житті дитини.

Як захистити дитину від кібербулінгу?

В першу чергу необхідно навчити дитину критично ставитись до інформації і подій які відбуваються. Завжди потрібно розглядати проблему з різних кутів і, насправді, те, що лякає сьогодні завта вже може цілком втратити свою актуальність

По-друге користування інтернетом, що включає в себе соціальні мережі, блоги, месенджери має бути коректним. Батькам варто наголошувати дітям на те, що потрібно бути вихованим і:

§ні в якому разі не давати нікому свою особисту інформацію;

§не спілкуватись з незнайомцями;

§не відкривати сумнівні повідомлення.

Бажано контролювати список друзів своїх дітей, та бути в курсі їх життя – дані моменти можуть бути реалізовані лише у випадку хороших стосунків заснованих на довірі. На власному прикладі дітям необхідно пояснювати, що не вся інформація, що знаходиться в інтернету достовірна, а щоб переконатись в правдивості даних варто завжди вивчати питання як мінімум на трьох посиланнях.

Якщо хтось ображає дитину в інтернеті дитина має знати, що вона може звернутись до батьків, через це з самого початку формування стосунків дітей і батьків варто нагадувати дітям, про те, що всі проблеми в житті відносні, і хто як не батьки з розумінням поставляться до всього, що може виникнути в житті їх дітей.

Отже, сучасний світ має сучасні проблеми для того, щоб дитина була максимально в безпеці цікавтесь, турбуйтесь і не лишайтесь осторонь дитячих хвилювань переживань і подій.

кібербулінг діти суспільство інтернет контроль друзі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
48 просмотров в ноябре
Я рекомендую
1 человек рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...