День українського козацтва, що дарувати чоловікам?

Що подарувати чоловікові на найближче свято – День українського козацтва, або свято всіх українських чоловіків? Вибір подарунка коханому багато в чому залежить від того, хто за вдачею чоловік. Так, сьогодні є можливість придбати величезний варіант дарувань, який залежить від:

• бюджету;

• особливостей і захоплень чоловіка;

• креативності та сміливості дружини.

Придбати подарунок можна як в мережі інтернет, вивчивши сайти з продукцією, так і в класичному форматі гуляючи по магазинах.

Так, досить практичним стане варіант подарунка одягу або косметичних засобів, але якщо точно в цьому році хочеться зробити свято незабутнім, варто звернути увагу на наступні ідеї-пропозиції.

Подарунок-сюрприз емоцій і вражень


Відносно нова тема - це подарунок-сюрприз, який являє собою подарунковий сертифікат, з можливістю вибрати дозвілля на свій смак. Так, чоловік отримає незабутні враження від екстремального або розслабляючого відпочинку. На сайті дружина самостійно зможе вибрати асортимент, що включатиме саме її подарунок.

Смачний подарунок своїми руками

Жоден чоловік не відмовиться від смачної вечері подарованої дружиною. Також можна здивувати чоловіка оригінальним тортом, який як можна замовити попередньо так і зробити самостійно.

Цікавий спільне дозвілля

Якщо чоловік любить театральні постановки, тоді йому буде приємно отримати квиток на оперету, оперу, балет. А якщо він віддає перевагу активним нічним життя, тоді можна замовити столик в клубі.


Подарунок згідно професії

Коли, як не на свято чоловіків, чоловіка можна порадувати необхідним для роботи інвентарем. Так фотограф буде радий новому штативу, а керівник - стрес-кілеру. Також письменникові можна подарувати товстий записник, а програмісту - оригінальну флешку.

Подарунок-натяк

Якщо чоловік багато спить - подаруйте будильник, якщо мало - подушку, а якщо половинці необхідно повернути форму - абонемент в спортивний зал.


Подарунок - хобі

Чоловік не зможе не зрадіти подарунку, про який завжди мріяв, так для рибалок нова вудка або риболовна деталь, а для мисливця, доповнення, за допомогою якого час на природі буде проводитися ще краще - стануть ідеальним рішенням. Крім цього, книга – добра ідея, для любителя почитати, пазл або кубик Рубіка - чоловікові, який любить розгадувати головоломки. Якщо чоловік займається колекціонуванням, подаруйте йому колекційну річ, що займе вагоме місце в його колекції.


Крім того, непоганою ідеєю стане подарунок рослини, домашньої тварини, в тому числі і золотої рибки, яка нібито виконує бажання, бочки пива, гаманця, затиску для грошей, візитниці, шовкової піжами.

козацтво подарунки чоловіки дружина свято
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
15 просмотров в январе
Я рекомендую
1 человек рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
Умный зонт Up-brella – это обратный зонт или, как многие его называют, зонт наоборот. Он является новинкой этого года.Конструкция очень необычная и удивит многих. Зонт складывается мокрой стороной вовнутрь. Ваша одежда, салон автомобиля, коврик в коридоре всегда будут сухими и чистыми. АКЦИЯ! ЧЕХОЛ В ПОДАРОК! Благодаря такой конструкции, зонт можно раскрыть сразу же при выходе из автомобиля, а закрыть при входе в помещении в самый последний момент. Вы не д...
Новости компаний
Выбрать подарок ребенку - непростая задача. Но мы решили вам помочь и сделали выборку самых популярных и крутых детских подарков. 1. Детские GPS часы Кinderwatch Родителям, которые любят идти в ногу со временем, приглянутся детские умные часы. Ведь родители, которые уже купили умные часы, отмечают такие их достоинства, по сравнению с обычным смартфоном: в отличие от телефона, который может «пропасть» в недрах рюкзака, они находятся на руке - дети не пропу...
Новости компаний
На днях в кинотеатрах Украины состоялся показ фильма «DZIDZIO первый раз». Творческая команда вместе с DZIDZIO специально едут из города в город для того, чтобы со зрителями насладиться просмотром романтической комедии на большом экране. Везде ценители творчества приветствовали эпатажного певца и его команду аплодисментами. Во время пресс-конференции актеры вспоминали яркие и забавные истории, связанные с созданием фильма. Также DZIDZIO поблагодарил партне...
Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...