День українського козацтва, що дарувати чоловікам?

Що подарувати чоловікові на найближче свято – День українського козацтва, або свято всіх українських чоловіків? Вибір подарунка коханому багато в чому залежить від того, хто за вдачею чоловік. Так, сьогодні є можливість придбати величезний варіант дарувань, який залежить від:

• бюджету;

• особливостей і захоплень чоловіка;

• креативності та сміливості дружини.

Придбати подарунок можна як в мережі інтернет, вивчивши сайти з продукцією, так і в класичному форматі гуляючи по магазинах.

Так, досить практичним стане варіант подарунка одягу або косметичних засобів, але якщо точно в цьому році хочеться зробити свято незабутнім, варто звернути увагу на наступні ідеї-пропозиції.

Подарунок-сюрприз емоцій і вражень


Відносно нова тема - це подарунок-сюрприз, який являє собою подарунковий сертифікат, з можливістю вибрати дозвілля на свій смак. Так, чоловік отримає незабутні враження від екстремального або розслабляючого відпочинку. На сайті дружина самостійно зможе вибрати асортимент, що включатиме саме її подарунок.

Смачний подарунок своїми руками

Жоден чоловік не відмовиться від смачної вечері подарованої дружиною. Також можна здивувати чоловіка оригінальним тортом, який як можна замовити попередньо так і зробити самостійно.

Цікавий спільне дозвілля

Якщо чоловік любить театральні постановки, тоді йому буде приємно отримати квиток на оперету, оперу, балет. А якщо він віддає перевагу активним нічним життя, тоді можна замовити столик в клубі.


Подарунок згідно професії

Коли, як не на свято чоловіків, чоловіка можна порадувати необхідним для роботи інвентарем. Так фотограф буде радий новому штативу, а керівник - стрес-кілеру. Також письменникові можна подарувати товстий записник, а програмісту - оригінальну флешку.

Подарунок-натяк

Якщо чоловік багато спить - подаруйте будильник, якщо мало - подушку, а якщо половинці необхідно повернути форму - абонемент в спортивний зал.


Подарунок - хобі

Чоловік не зможе не зрадіти подарунку, про який завжди мріяв, так для рибалок нова вудка або риболовна деталь, а для мисливця, доповнення, за допомогою якого час на природі буде проводитися ще краще - стануть ідеальним рішенням. Крім цього, книга – добра ідея, для любителя почитати, пазл або кубик Рубіка - чоловікові, який любить розгадувати головоломки. Якщо чоловік займається колекціонуванням, подаруйте йому колекційну річ, що займе вагоме місце в його колекції.


Крім того, непоганою ідеєю стане подарунок рослини, домашньої тварини, в тому числі і золотої рибки, яка нібито виконує бажання, бочки пива, гаманця, затиску для грошей, візитниці, шовкової піжами.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов