Альтернативна енергія, або як наше місто стає ближчим до майбутнього

Хоч день міста вже і минув, але ще не згадали про «Сонячну» лавку, яка стала новим інноваційним шматочком Вишгорода.

Здавалось, років 20 назад важко було уявити, що енергію, тобто струм, можна отримати від сонця, далі, років 10 назад, коли про це почали говорити – це все одно не здавалось неосяжним, ближче до сьогодні, сонячні батареї перестали бути рідкістю, але вони продовжують бути дорогим задоволенням. Від свята-Дня міста у Вишгороді кожен може зарядити свій гаджет від лавочки, що розміщена не далеко від дитячого майданчика – біля Вишгородської РДА (районної державної адміністрації). Ініціаторами встановлення стала компанія «Укргідроенерго».

Тепер як діти так і дорослі можуть на власні очі побачити що таке сонячна батарея. Даний захід не лише є позитивним доповненням для місцян з практичної точки зору, а і гарною наочністю, адже переважна більшість людей поки сонячні батареї бачила лише в телевізорі.

Сама лавочка є дерев’яною, лише на її спинці посередині встановлено модуль, що при сонячні погоді виробляю біля 200 Вт енергії за годину. Потужність складає 20 Вт. А за допомогою 4 портів USBв день можна зарядити не мало не багато, а близько 25 смартфонів, чи інших мобільних електроприладів.

Вишгород деньміста Укргідроенерго захід сонячнабатарея лавочка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
8 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...