Альтернативна енергія, або як наше місто стає ближчим до майбутнього

Хоч день міста вже і минув, але ще не згадали про «Сонячну» лавку, яка стала новим інноваційним шматочком Вишгорода.

Здавалось, років 20 назад важко було уявити, що енергію, тобто струм, можна отримати від сонця, далі, років 10 назад, коли про це почали говорити – це все одно не здавалось неосяжним, ближче до сьогодні, сонячні батареї перестали бути рідкістю, але вони продовжують бути дорогим задоволенням. Від свята-Дня міста у Вишгороді кожен може зарядити свій гаджет від лавочки, що розміщена не далеко від дитячого майданчика – біля Вишгородської РДА (районної державної адміністрації). Ініціаторами встановлення стала компанія «Укргідроенерго».

Тепер як діти так і дорослі можуть на власні очі побачити що таке сонячна батарея. Даний захід не лише є позитивним доповненням для місцян з практичної точки зору, а і гарною наочністю, адже переважна більшість людей поки сонячні батареї бачила лише в телевізорі.

Сама лавочка є дерев’яною, лише на її спинці посередині встановлено модуль, що при сонячні погоді виробляю біля 200 Вт енергії за годину. Потужність складає 20 Вт. А за допомогою 4 портів USBв день можна зарядити не мало не багато, а близько 25 смартфонів, чи інших мобільних електроприладів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов