Екологія очима дитини

Ви задумувались про те, що дитина постійно чує слова. Більша частина слів їй відомі, але разом з тим діти зустрічають і слова, які чують вперше і зазвичай вони навіть не запитуюсь, що це, чому це слово вжили, або яке його значення. От одним з таких слів, наприклад є екологія, навіть не всі дорослі вивчали його значення та не думали про неї. З екранів телевізору, та на сторінках, все менше популярних, газет часто в контексті зустрічається дане слово, не психологія, не географія, а саме екологія, яка по факту являється наукою, наукою про взаємозв’язки. За визначенням Єрнеста Геккеля (засновника науки), вона вивчає взаємовідносини організмів із середовищем. Це визначення було сформоване в 1866 році, тим не менше, чутно про екологію в нашій країні стало лишень декілька останніх років, і все одно її вживають в контексті з проблемами, які виникають все більше і більше.

Тепер же давайте розберемось чому склалась подібна ситуація, і хто ж є причиною, так званої «поганої екології» (зауважу, даний вислі не є коректним, так як наука не буває поганою, а от екологічна ситуація, сьогодні дійсно страшна).

З кожним днем, ми в глобальному розумінні впливаємо на середовище, в якому мешкаємо. Більше того, навіть не уявляючи собі наслідки кожен день ми викидаємо не сортоване сміття, кожен день, ми використовуємо власний автомобіль щоб не йти пішки зайві 100 метрів, кожен день ми миємо посуд і не цінуємо воду, яка є вичерпним джерелом. Вказуючи на данні моменти, у статті нема мети змусити людей перестати їздити на авто, митися та викидати сміття, хоча з нинішніми цінами і тарифами, ми до того, на при великий жаль, йдемо, але зараз не про це.

Мета статті зауважити, що сміття – це джерело з якого можна створити щось нове, адже сировина, яка використовується для виробництва того чи іншого в кожній родині йде в загальний смітник. В той же час, передавши пластик, целофан, скло, паперові вироби чи метал в пункти сортування їх перероблюють і саме на тому живуть розвинуті країни, які взагалі не мають такої проблеми як смітники. Що стосується води, її можна виливати не в каналізацію, а полити город, якщо люди живуть в приміських будинках, йдеться про воду після миття овочів, фруктів чи тіла. При митті посуду також можна економити і включати воду лишень для полоскання, а не під час повного перебування на кухні. Проблема машин поки створення вихлопних газів, але ця проблема активно вирішується за рахунок електрокарів, але поки їх ціна не доступна пересічним громадянам нашої країни.

Звісно вода, паливо і сміття - це не всі чинники, нашої нерадісної екологічної ситуації, але якщо вже сьогодні звертати увагу на те що ми робимо і як ми це робимо, якщо вже сьогодні розказати дитині, що сміття це не просто сміття, а воду, наприклад, в деяких Африканських країнах п’ють з калюж, діти будуть більш свідомими за нас, але починати потрібно з кожного і вже. Допомогти зможе безліч документальних, науково-популярних фільмів екологічної тематики.

Отже, причиною того, що є зараз ми з вами. Не будьте байдужими, адже саме байдужість причина багатьох лих, які можна було б уникнути. І про це варто наголошувати дітям, коли наступний раз, зустрінетесь з словом «екологія» в контексті.

єкологія дитина слова чути байдужість сміття
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
17 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...