Як журналістський десант наводив політичний лад у Нових Петрівцях

Матеріал опубліковано за сприяння В.О Бондаренка - журналіста-правозахисника, політолога.

В травні 2009 року секретарка керівника Вишгородської районної державної адміністрації Н. запросила мене в якості політконсультанта. Вона збиралась балотуватись на посаду голови Новопетрівської сільської ради.
У приймальні її в домовлений час не застав. По телефону лише повідомила, що поїхала на зустріч з людьми. А коли відбудеться зустріч - невідомо, мовляв, дуже зайнята своїми виборами.
Я ледь не отетерів. Відразу зайшов до тодішнього заступника голови РДА, на жаль, недипломатичної людини. Сказав йому, що до всіх жінок ставлюсь як до леді. Але хіба можна так вести себе із запрошеним столичним гостем? І чи не ганьбить її поведінка Вишгородщину?
А чиновник у відповідь відмовчався. Пообіцяв лише передати про прикрий інцидент голові РДА.
Від мешканців міста такого начувся про цю хитру особу з непомірними апетитами, що вирішив не дати їй перемогти за жодних обставин.
Вирішено-зроблено. Із колегами організували прес-тур в Нові-Петрівці до півсотні журналістів. За екскурсовода став ще юний секретар сільської ради Родіон Старенький.
Він провів блискучу екскурсію, яка розпочалась із церкви. Продовжилась біля знаменитого джерела. Закінчилась в Новопетрівському музеї-заповіднику "Битва за Київ у 1943 році".
Дорогою до Києва я поділився з розчуленими колегами та районними, обласними депутатами, що нас супроводжували. Мова йшла про неподобства секретарки районного очільника. Його підтримувала "Партія регіонів".
Рішення прийняли одностайно: їй небезпечно довірити навіть чай подавати, де там районом керувати.
Незважаючи на опір команди голови ОДА Віктора Вакараша, ми почали "різати" правду-матку про апетити секретарки серед жителів. Вона вирішила посягнути на найдорожчу у Вишгородському районі землю.
Оскільки обласна рада для нас була заблокована, довелось викривати все й по "Національному радіо".
В кінці-кінців, нам вдалось здобути звитягу правдою. На виборах тоді переміг Родіон Старенький. 

Читайте також: "Київ з`єднають з прилеглими містами велосипедними доріжками".

Вишгород НовіПетрівці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
32 просмотра в октябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...