Як журналістський десант наводив політичний лад у Нових Петрівцях

Матеріал опубліковано за сприяння В.О Бондаренка - журналіста-правозахисника, політолога.

В травні 2009 року секретарка керівника Вишгородської районної державної адміністрації Н. запросила мене в якості політконсультанта. Вона збиралась балотуватись на посаду голови Новопетрівської сільської ради.
У приймальні її в домовлений час не застав. По телефону лише повідомила, що поїхала на зустріч з людьми. А коли відбудеться зустріч - невідомо, мовляв, дуже зайнята своїми виборами.
Я ледь не отетерів. Відразу зайшов до тодішнього заступника голови РДА, на жаль, недипломатичної людини. Сказав йому, що до всіх жінок ставлюсь як до леді. Але хіба можна так вести себе із запрошеним столичним гостем? І чи не ганьбить її поведінка Вишгородщину?
А чиновник у відповідь відмовчався. Пообіцяв лише передати про прикрий інцидент голові РДА.
Від мешканців міста такого начувся про цю хитру особу з непомірними апетитами, що вирішив не дати їй перемогти за жодних обставин.
Вирішено-зроблено. Із колегами організували прес-тур в Нові-Петрівці до півсотні журналістів. За екскурсовода став ще юний секретар сільської ради Родіон Старенький.
Він провів блискучу екскурсію, яка розпочалась із церкви. Продовжилась біля знаменитого джерела. Закінчилась в Новопетрівському музеї-заповіднику "Битва за Київ у 1943 році".
Дорогою до Києва я поділився з розчуленими колегами та районними, обласними депутатами, що нас супроводжували. Мова йшла про неподобства секретарки районного очільника. Його підтримувала "Партія регіонів".
Рішення прийняли одностайно: їй небезпечно довірити навіть чай подавати, де там районом керувати.
Незважаючи на опір команди голови ОДА Віктора Вакараша, ми почали "різати" правду-матку про апетити секретарки серед жителів. Вона вирішила посягнути на найдорожчу у Вишгородському районі землю.
Оскільки обласна рада для нас була заблокована, довелось викривати все й по "Національному радіо".
В кінці-кінців, нам вдалось здобути звитягу правдою. На виборах тоді переміг Родіон Старенький. 

Читайте також: "Київ з`єднають з прилеглими містами велосипедними доріжками".

Вишгород НовіПетрівці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
32 просмотра в январе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
Умный зонт Up-brella – это обратный зонт или, как многие его называют, зонт наоборот. Он является новинкой этого года.Конструкция очень необычная и удивит многих. Зонт складывается мокрой стороной вовнутрь. Ваша одежда, салон автомобиля, коврик в коридоре всегда будут сухими и чистыми. АКЦИЯ! ЧЕХОЛ В ПОДАРОК! Благодаря такой конструкции, зонт можно раскрыть сразу же при выходе из автомобиля, а закрыть при входе в помещении в самый последний момент. Вы не д...
Новости компаний
Выбрать подарок ребенку - непростая задача. Но мы решили вам помочь и сделали выборку самых популярных и крутых детских подарков. 1. Детские GPS часы Кinderwatch Родителям, которые любят идти в ногу со временем, приглянутся детские умные часы. Ведь родители, которые уже купили умные часы, отмечают такие их достоинства, по сравнению с обычным смартфоном: в отличие от телефона, который может «пропасть» в недрах рюкзака, они находятся на руке - дети не пропу...
Новости компаний
На днях в кинотеатрах Украины состоялся показ фильма «DZIDZIO первый раз». Творческая команда вместе с DZIDZIO специально едут из города в город для того, чтобы со зрителями насладиться просмотром романтической комедии на большом экране. Везде ценители творчества приветствовали эпатажного певца и его команду аплодисментами. Во время пресс-конференции актеры вспоминали яркие и забавные истории, связанные с созданием фильма. Также DZIDZIO поблагодарил партне...
Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...