Швейцарський сир здатний збільшити тривалість життя

Дослідження вчених показало, що пробіотики, які містяться в сортах швейцарського сиру - особливо Емменталь і Грюйер - гальмують запальні процеси в організмі, таким чином зміцнюючи імунну систему, повідомляє vesti.ru.

В ході досліджень вчені з Техаського університету A & M встановили, що споживання сирів з цвіллю може збільшити тривалість життя на 25% і, до того ж, знизити ризик раку печінки, захищаючи орган від пошкоджень. Все це стає можливим завдяки вмісту в покритих цвіллю сирах спермидина - речовини, які вчені називають "майбутнім еліксиром довголіття".

Сир також захищає зубну емаль, утворюючи навколо кожного зуба найтоншу плівку і нормалізує кислотно-лужну середу в роті.

vesti
сир життя дослідження вченітривалість
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
4 просмотра в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...