Дитячий драматичний театр "Експромт" поповнює ряди юними талантами

Початок нового навчального року не за горами. За кілька днів школярі Вишгорода зроблять черговий крок до нових звершень. 
Мистецтво також не бариться та готується подарувати шквал емоцій та відчуттів. 
У дитячому драматичному театрі "Експромт" незабаром стартуватиме новий сезон. Тому вони оголошують про набір вихованців до своїх лав.

Студія почала працювати у 2011 році. Пізніше - на її базі створили театр. Функціонує три групи: підготовча, середня, старша. До перших двох проводиться набір. Вікова категорія - 4-5 та 6-9 років.
За час свого існування є чимало номінації та нагород. Серед них - перше місце у минулорічному Міжнародному фестивалі мистецтв "Кришталева мрія", дитячому Всеукраїнському конкурсі "Вернісаж талантів". На ньому також тріумфували цьогоріч.

Сьогодні театр налічує 39 юних акторів. У їх репертуарі - класичні вітчизняні та зарубіжні твори, мініатюри, вистави.

Художній керівник і режисисер театру, Наталія Філіпова, ставить високі цілі на сезон та ділиться очікуваннями від нього: "Плануємо здійснити постановку в іншій стилістиці, а також опанувати нові жанри драматругії. Можливо, навіть поєднати кілька стилів".

У ході занять підготовча група відпрацьовує тренажі з елементів та основ гри, сценічної мови й пластики. Це є основою протягом всього навчального процесу. Пізніше - пізнають основи гриму, створення костюму, сценарної майстерності тощо. Найкращих вихованців долучають до постановок основного складу театру.  
Практичний матеріал відпрацьовують в ігрових формах. Результатом роботи є показ вистави, де кожен тримує власну роль. 

Справжній актор відкриває перед очима глядача світ, у якому сам перебуває на сцені. Він є єдиним цілим з аудиторією, бо кожен театр - це велика і дружня сім`я. 

Читайте також: "У Вишгородському районі виявили звалище небезпечного медичного сміття".

Вишгород драмтеатр"Експромт" набірдітей
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
40 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...