Громаді села Новосілки повернули шість гектарів землі

Прокуратора Київщини заявила про повернення територіальній громаді с. Новосілки Вишгородського району 6 га землі. Її вартість оцінюється майже в 1 млн. грн.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Київської області.

За їх словами, в 2009 р. громадянам у приватну власність передали землю для ведення особистого господарства. Таке розпорядження дала Вишгородська районна державна адміністрація. Однак це рішення прийняли всупереч вимогам указу Президента України "Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям" від 08.08.1995. Згідно з ним, користуватись виділеними ділянками могли особи, які зайняті в соціальній сфері або ті, хто став членом сільськогосподарських підприємств чи переселився до села.

У прес-службі також зазначили, що землю виділяли й жителям інших регіонів України. Вони, у свою чергу, не мали права на її безоплатне отримання.
Тому прокуратура Київської області пред`явила два позови Вишгородському районному суду. У них йдеться про 
повернення територіальній громаді с. Новосілки Вишгородського району тих самих 6 га землі.

Читайте також: "У Вишгороді відбулись заходи з нагоди Дня Державного прапора України".

Прес-служба Київської області
Вишгород с.Новосілки територіальнагромада прокуратураКиївщини поверненняземлі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
7 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...