У місті проводиться профілактична заливка тріщин на дорогах

На вулицях Вишгорода ліквідовуються тріщини та неглибокі ями. Процес відбувається механізовано та за затвердженими технологічними стандартами.

Про це йдеться у зверненні мера Вишгорода Олексія Момота на його сторінці у Facebook. За словами, міського голови, незручності є тимчасовими. У ході ремонту дорожнього покриву застосовують спеціальний механізм. Це дозволяє попередити її передчасне руйнування і подовжити термін експлуатації. Утворені нерівності на покритті стираються колесами транспортних засобів впродовж місяця. Очільник міста також запевнив, що надлишки гравію приберуть вуличним пилососом по завершенню робіт.

У цій ситуації жителі "стоять по різні сторони барикад". На сторінках Facebook вони вдячні міському голові за турботу про безпечні поїздки та впевнені, що жити у Вишгороді буде ще комфортніше: "Я впевнена, що буде ще краще. Наш мер в цьому зацікавлений..."

Однак є чимало скептичних по відношенню до цього ремонту, мовляв, "хоча б дорогу перекривали, щоб не псувати автомобілі".

Думок багато, а проблему дорожнього покриття треба негайно вирішувати. Результатів та оцінок громадян чекайте у наступних матеріалах.

Читайте також: "У Вишгороді з`являться громадські інспектори". 

Олексій Момот (Facebook)
Вишгород ОлексійМомот яминадорогах ремонтдорожньогопокриття
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
8 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...