У Вишгороді з`являться громадські інспектори

За погодженням міської влади, за тиждень у місті почнуть працювати громадські інспектори. Їх завдання - контролювати порядок, чистоту на вулицях.

Про це йдеться у проеті рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради про інспекторів з благоустрою Вишгорода Київської області.
Новоспечені захисники місцевого ладу братимуть участь у рейдах на сумнівні підприємства у співпраці з комунальниками, іншими органами. Окрім цього, складатимуть протоколи про такі порушення як правила паркування. У рамках закону проводитимуть фотозйомку, звукозапис тощо для розкриття порушень у сфері благоустрою.
Нові представники Феміди також звітуватимуть перед владою про результати своєї діяльності. У разі неналежного виконання обов`язків їх позбавлятимуть повноважень.  

Позиції жителів Вишгорода з цього приводу розділились. Більшість незадоволена тим, що у дворах, біля будинків панує безлад, тому їх поява є цілком логічною. Але деякі називають громадських іспекторів ""нелітаючою" темою як і поліцейські будки". 

 Тож чи "розправлять крила" нові представники закону - дізнаємось зовсім скоро за їх результатом роботи.  

Положення міськради про громадських інспекторів 

Читайте також: "В Україні відбудеться обов`язкова заміна посвідчень водія".

Проект рішення виконкому Вишгородської міської ради про інспекторів з благоустрою в м. Вишгород
Вишгород порядокумісті місцевавлада громадськіінспектори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
7 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...