У Вишгороді з`являться громадські інспектори

За погодженням міської влади, за тиждень у місті почнуть працювати громадські інспектори. Їх завдання - контролювати порядок, чистоту на вулицях.

Про це йдеться у проеті рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради про інспекторів з благоустрою Вишгорода Київської області.
Новоспечені захисники місцевого ладу братимуть участь у рейдах на сумнівні підприємства у співпраці з комунальниками, іншими органами. Окрім цього, складатимуть протоколи про такі порушення як правила паркування. У рамках закону проводитимуть фотозйомку, звукозапис тощо для розкриття порушень у сфері благоустрою.
Нові представники Феміди також звітуватимуть перед владою про результати своєї діяльності. У разі неналежного виконання обов`язків їх позбавлятимуть повноважень.  

Позиції жителів Вишгорода з цього приводу розділились. Більшість незадоволена тим, що у дворах, біля будинків панує безлад, тому їх поява є цілком логічною. Але деякі називають громадських іспекторів ""нелітаючою" темою як і поліцейські будки". 

 Тож чи "розправлять крила" нові представники закону - дізнаємось зовсім скоро за їх результатом роботи.  

Положення міськради про громадських інспекторів 

Читайте також: "В Україні відбудеться обов`язкова заміна посвідчень водія".

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов