В Україні відбудеться обов`язкова заміна посвідчень водія

До 17 листопада поточного року, на Київщині, як і в Україні вцілому, завершиться впровадження директив ЄС. Це стосується водійських прав.

Про це заявили на сторінці "dtp.kiev.ua" у Facebook з посиланням на офіційне повідомлення Міністерства внутрішніх справ. За словами начальника Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія, з 1 січня 2018 року так звані міжнародні посвідчення вважатимуться недійсними на території ЄС. Інколи, зараз водіїв з України не пускають на їх територію. Щоб отримати водійські права нового зразка, потрібно буде пройти медичний огляд, щоб підтвердити своє здоров`я. Для водіїв у віці від 50-ти років його доведеться проходити кожні 3 або 5 років.

Вартість нових посвідчень становитиме на кілька відсотків більше від тих, що використовуються сьогодні. Ціна таких - 201 грн. 

Окрім цього, Криклій зазначив: "Ми також пропонуємо встановити в посвідченнях мікрочіпи. Наші сервісні центри вже забезпечені всім необхідним обладнанням. Це убезпечить людей від підробок".

Нові посвідчення видаватимуться на 15 років. Для водіїв вантажівок цей термін скоротиться до 5 років. Медогляд для них проводитиметься ретельніше. 

Читайте також: "Стрічка Вишгородського режисера представлятиме місто на Канівському кінофестивалі".

dtp.kiev.ua
Україна Київськаобласть ЄС замінапосвідчень
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
7 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...