В Україні відбудеться обов`язкова заміна посвідчень водія

До 17 листопада поточного року, на Київщині, як і в Україні вцілому, завершиться впровадження директив ЄС. Це стосується водійських прав.

Про це заявили на сторінці "dtp.kiev.ua" у Facebook з посиланням на офіційне повідомлення Міністерства внутрішніх справ. За словами начальника Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія, з 1 січня 2018 року так звані міжнародні посвідчення вважатимуться недійсними на території ЄС. Інколи, зараз водіїв з України не пускають на їх територію. Щоб отримати водійські права нового зразка, потрібно буде пройти медичний огляд, щоб підтвердити своє здоров`я. Для водіїв у віці від 50-ти років його доведеться проходити кожні 3 або 5 років.

Вартість нових посвідчень становитиме на кілька відсотків більше від тих, що використовуються сьогодні. Ціна таких - 201 грн. 

Окрім цього, Криклій зазначив: "Ми також пропонуємо встановити в посвідченнях мікрочіпи. Наші сервісні центри вже забезпечені всім необхідним обладнанням. Це убезпечить людей від підробок".

Нові посвідчення видаватимуться на 15 років. Для водіїв вантажівок цей термін скоротиться до 5 років. Медогляд для них проводитиметься ретельніше. 

Читайте також: "Стрічка Вишгородського режисера представлятиме місто на Канівському кінофестивалі".

Новини міста
12:48, Сегодня
Вбито бобрів
12:40, Сегодня
Теперь это реально в Вышгороде
12:29, Сегодня
Реформа
22:11, Вчера
Модні тренди цього року
09:51, Вчера
Корисні властивості лимону
23:35, 18 октября