Стрічка вишгородського режисера представлятиме місто на Канівському кінофестивалі

З 25 по 27 серпня у м. Каневі Черкаської області стартує міжнародний кінофестиваль. Для участі в конкурсі вже надійшло близько ста творінь зі всіх куточків України, а також музичний кліп із Польщі. Цього року м. Вишгород має свого претендента на перемогу. Це короткометражний комедійний фільм "Консьєрж". Деталями створення та очікуваннями від конкурсу з нами поділився його режисер Віктор Вернер.

Пане Вікторе, як давно Ви працюєте в кіноіндустрії?

- У кіно знімаюсь із вересня 2013 року. За цей час зіграв майже півсотні невеликих епізодичних ролей. У 2014-2015 рр. навчався у школі акторської майстерності film.ua (зараз має назву Ukrainian Film School).

Який Ваш режисерський доробок?

- Короткометражний фільм "Консьєрж" - мій режисерський дебют. Якби ще 4 роки тому мені хтось сказав, що сам зніматиму, принаймні, сприйняв би це за жарт.

Чому жанром обрали саме комедію?

- Комедія є дуже важким жанром. Це служило викликом для самого себе. До того ж, у фільмі брало участь десять акторів. Майже у кожного, фактично, головна роль, другорядні персонажі відсутні.  

Що надихнуло Вас на створення фільму?

- Цьому передує ціла історія. Коли я навчався в школі film.ua, один із моїх одногрупників, Євген Григоренко, почав писати сценарій "Консьєржа". У подальшому - над ним працювали два місяці. Це мала бути пілотна версія серіалу. Через певні причини до зйомок справа не дійшла. Тому вирішили подати ідею як "короткий метр". Я скоротив сценарій, прибрав кількох персонажів. У той же час почав пошук акторів.

Яким чином підбирався акторський склад?

- З більшістю акторів був знайомий заздалегідь. З іншими почав контактувати у ході знімального процесу.

Які труднощі виникали під час зйомок?

- Найголовніше, що я зрозумів - треба працювати командою. А в даному випадку знімальна група складась з однієї людини - мене. Зйомки проводились біля ґанку звичайного під`їзду багатоповерхового будинку на Осокорках у Києві. Проблемним також було те, що місцеві мешканці часто заходили й виходили. Але майже всі поставились із розумінням та чекали, коли на майданчику прозвучить команда "Стоп".
Після 5-годинних зйомок був вкрай виснажений. Під час монтажу проаналізував усі помилки. Врешті-решть, я задоволений, що кіно "склеїлось".

Чого очікуєте від участі у Канівському кінофестивалі?

- Скажу наступне: про очікування мені зараз доволі важко говорити. Коли дізнався про конкурс, без вагань відправив свій фільм. Планую також поїхати до Канева та поспілкуватись з колегами.

Дякую Вам за вичерпні відповіді. Хтозна, можливо, Ви зробили перший вагомий крок до підкорення найбільших кіновершин, в чому бажаємо творчої наснаги. Про результати та враження від конкурсу ми поговоримо по його завершенню, у рубриці "Творча майстерня". 

Тут можете переглянути стрічку Віктора Вернера "Консьєрж" 

Читайте також: "Олексій Момот розповів про діяльність місцевої влади за останній період".

Вишгород ВікторВернер короткометражнийфільм "Консьєрж" Канівськийкінофестиваль
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
145 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...