Прокуратура і влада Київщини завітали до лікарні с. Димер

Покарання та тюрма - таку свою версію відомого роману прокуратура і влада Київської області писала у Вишгородському районі. Процес проходив у рамках рейду недобудованими об`єктами соціальної інфраструктури.  

Про це повідомила журналістка "Стоп корупції" Анастасія Глуцька. За її словами, прокурор Київщини Дмитро Чібісов та голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган виявили у с. Димер лікарню із порушеннями державних будівельних норм.

На зведення закладу пішло 8,6 млн. грн. Його запустили в експлуатацію наприкінці минулого року. В результаті, все, що побачили чиновники - як зі стін стирчать труби. Але ж сидіти на них ніхто не збирається. До маніпуліційної та травматології проїзд взагалі заборонено.

Будівельники ж відхрещуться, мовляв, все виконано належним чином, а на завершення будівництва неохідно ще 7 млн. грн.

Очільник КОДА наказав районним головам провести перевірку усіх бюджетних будівництв. Це питання перевіряючі взяли під спільний особистий контроль. Окрім цього, Олександр Горган заявив, що розкрадання бюджетних коштів нестиме за собою "неминуче покарання та тюрму."  

Читайте також: "Головний лікар Вишгородської лікарні їздить на незадекларованому "Porshe Panamera".

https://www.04596.com.ua/news/1754838

"Стопкор"
Вишгород с.Димер рейд лікарня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...