У Вишгороді відкрили новий сквер

Фото зовнішнього та внутрішнього постерів взято із матеріалу "Подробиць-ТВ".

Децентралізація у Вишгороді дає свої плоди. У центрі міста відкрили новий сквер. 

Про це ідеться у повідомленні "Подробиць-ТВ". Доходи міста за останні місяці збільшились. Тому вирішили виділити 2 млн. грн. на спорудження ігрового майданчику, алеї та парковки.

Мер Вишгорода Олексій Момот розповів про деталі будівництва:"Тут, власне, обирали таке місце..., де більше десятка будинків. Така була конструкція, що на прибудинкових територіях не було жодного дитячого майданчика, навіть місця для паркування не було. Ми комплексно зайшли на цю територію".

Місцевий житель Денис також поділився враженнями: "... Тут були старі гірки, "крутилка" була зломана. Мені тут дуже подобається, багато людей з ким можна познайомитись".  

Читайте також: "У Вишгороді зафікусвали три випадки незаконного зберігання наркотичних речовин". https://www.04596.com.ua/news/1751239

"Подробиці-ТВ"
децентралізація новийсквер
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
9 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...