"Я жодній людині не дозволю паскудити ім'я моєї родини."

"Дістали! Я довго мовчала і не виносила це в публічну площину, але сьогодні був край янгольського мого терпіння!" - розповідає Анастасія Шуба на своїй сторінці у facebook.

"Знайомтесь, це Світлана Григорівна Знаменська, начальник чорнобильського відділу управління соцзахисту Вишгородської РДА. 
Нещодавно Світлана Григорівна зробила ремонт і в загальному коридорі, який веде на пожежний вихід вліпила броньовані двері, тим самим позбавила єдиного шансу мешканців 9 поверху врятуватись у випадку пожежі (нещодавно, я писала про це)
Мешканці інших квартир, в тому числі і ми, були просто вражені таким нахабством. Зробили зауваження - реакції нуль.

Те, що у м. Вишгород пожежні машини не пристосовані до порятунку людей, які проживають на 9-му поверсі, вєлікой начальніце теж всеодно. Ну, ок. Вирішили з сусідами йти законним шляхом, написали заяву до ЖЕКу, склали акт. Чекаємо вирішення даної проблеми.

Проте, вже другий день (реально) поспіль моїй родині поступають погрози по телефону від "адвокатів начальніци" із серії: "ви даже не представляєте, кого ви затронули. Ви знаєтє, на какой она должності? Ви сєбє нє прєдставляєтє, какіє у нейо связі!"Або ж це: "Вамі уже занімаєтса налоговая і будут разбіраца, как ваш муж атошнік палучіл зємлю"

Скільки можна мене лякати "связямі"
Чи ви розумієте, що після цієї війни в мене в житті залишилось мало чого, із того що я можу боятись?

Я жодній людині не дозволю паскудити ім'я моєї родини. І не дозволю, якомусь "велікаму начальніку" махнути рукою на закон, бо у неї є "связі". Досить тероризувати мою родину!
Досить мене залякувати тільки за те, що я принципова людина і завжди йду до кінця!" - підкреслила жінка.

1 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов