Підступні пастки супермаркетів

З кожним роком супермаркети все більше витісняють маленькі магазинчики. З одного боку вони зручні: в одному місці знаходиться безліч різноманітного товару за різною якістю та ціною. Але є і інший бік, над яким ми замислюємось тільки тоді коли дивимось в чек: "А на, що я витратив стільки грошей?"; " Я ж ходив тільки за хлібом, а в руках цілий пакет товару".

Чому в супермаркетах ми стаємо ніби зазомбовані? Давайте розберемось:

Велика площа супермаркетів дозволяє спокійно без наступання комусь на ногу, прогулюватись і вибирати товар. Чим більше Ви знаходитесь в магазині тим більше Ви купуєте.

При вході Вас чекає візок. Цю незамінну річ винайшли в 1938 році, спеціально для того, щоб покупцю було легше вивезти з магазину якомога більше товару.

Ви помічали, яка спокійна, класична музика грає в супермаркетах? Дослідження показали, що під таку музику покупці вибирають дорожчу продукцію, повільно рухаються і більше купують.

А смачний запах булочок та духмяного хліба активує Ваші "рецептори покупця" і Ви робите необдумані покупки.

На рівні Ваших очей стоять красиві дорогі коробки, які гарно освітлюються і Ви не можете їх не помітити. А ось дешевий товар, який стоїть внизу і продукти здорового харчування - вгорі Ви не помічаєте.

Ще є рівень дитячих очей, адже дітям відмовити дуже складно. 

В прикасовій зоні також стоїть капкан на покупця. Ви чекаєте в черзі, а на Вас дивляться солодощі, жувальні гумки, пакетики кави і багато іншої дрібноти. Ну, як можна не спокуситися на пару батончиків шоколаду.

Не встигли озирнутись, а у вас повний візок. Йдучи в супермаркет - краще написати список потрібних товарів. Заощаджуйте.

4 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов