Вимоги, які потрібно виконати для виходу на пенсію після реформи.

Верховна Рада прийняла проект пенсійної реформи. Прем"єр-міністр Володимир Гройсман дотримався своєї обіцянки - для українців пенсійний вік не підвищили (60 років), але вимоги до пенсіонерів будуть рости з кожним роком. Якщо вимоги не виконувати то на пенсію можна вийти в 63 роки і навіть в 65 років. Про ці зміни повідомив Олександр Литвин на сайті "Сегодня".

В Інституті демографії та соціальних досліджень відзначили, чим молодший українець, тим складніше буде довести наявність стажу. Наприклад, раніше в стаж враховувалось навчання в університеті, армія, тощо. Зараз вважатиметься тільки той час, коли українець платив внески до Пенсійного фонду. І ще, якщо українець народився 1960р., щоб вийти на пенсію в 60 років йому потрібно буде мінімум 27років стажу. А, якщо ви народилися в 1970 році, то вам знадобиться 35 років стажу.

Уряд пояснив, що пенсію потрібно заробити і українці, які все життя чесно платили внески до Пенсійного фонду, не можуть бути в таких же умовах, як і ті, хто офіційно працював лише 15 років.

"Гнучкий" пенсійний вік запрацює тільки в 2021 році.

У конвенції Міжнародної організації праці зазначаэться, що розмір пенсії не може бути менше 40% від заробітку. Якщо в Україні запустять обов"язковий накопичувальний рівень, то українці в майбутньому можуть розраховувати на 45% від свого заробітку на пенсії.

За оцінками Володимира Гройсмана на запуск обов"язкового накопичувального рівня знадобиться 7-10 років.

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов