Археологічна експедиція у Вишгороді

Як повідомив Валерій Виговський на своїй сторінці у Facebook у Вишгороді почала роботу чергова археологічна експедиція на чолі з досвідченими дослідниками з Інституту археології НАН України Всеволодом Івакіним та Дмитром Бібіковим.

У цьому році археологи розширили зону пошуку: окрім розкопок на території Гончарного посаду, вони планують провести археологічну розвідку на острові Вальківському, поблизу Київської ГЕС, де два роки тому було виявлено раніше невідоме староруське поселення. Не втрачаю впевненості, що рано чи пізно ми знайдемо-таки на Вишгородщині свою унікальну пектораль, яка ще більше прославить на весь світ наше славне місто.

Попередні п’ять років розкопок втілилися в масштабну виставку в Національному музеї історії України у Києві, де на огляд виставлено експозицію із близько 150 рідкісних артефактів, знайдених у вишгородській землі (виставка працюватиме до вересня 2017 р).

Валерій Виговський
археологи Вишгород експедиція розкопки поселення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...