Археологічна експедиція у Вишгороді

Як повідомив Валерій Виговський на своїй сторінці у Facebook у Вишгороді почала роботу чергова археологічна експедиція на чолі з досвідченими дослідниками з Інституту археології НАН України Всеволодом Івакіним та Дмитром Бібіковим.

У цьому році археологи розширили зону пошуку: окрім розкопок на території Гончарного посаду, вони планують провести археологічну розвідку на острові Вальківському, поблизу Київської ГЕС, де два роки тому було виявлено раніше невідоме староруське поселення. Не втрачаю впевненості, що рано чи пізно ми знайдемо-таки на Вишгородщині свою унікальну пектораль, яка ще більше прославить на весь світ наше славне місто.

Попередні п’ять років розкопок втілилися в масштабну виставку в Національному музеї історії України у Києві, де на огляд виставлено експозицію із близько 150 рідкісних артефактів, знайдених у вишгородській землі (виставка працюватиме до вересня 2017 р).

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов