Загадкове вбивство солдата

У Вишгороді Київської області при загадкових обставинах був убитий солдат строкової служби військової частини Т0710 Держслужби спецтранспорту Олександр Висоцький. Про це ТСН.uа повідомив брат загиблого Сергій Висоцький. Близько убитого побоюються, що справу можуть спустити на гальмах, адже його особливо не розголошували, а подробиць не повідомляють. Рідним сказали, що попередня причина - необережне поводження зі зброєю

"У четвер, 27 квітня, приблизно о 22.20 подзвонили батькові на мобільний, як потім дізналися, заступник командира частини по роботі з особовим складом. І повідомили, що брат був убитий за нез'ясованих обставин. Назвали тоді ще необережне поводження зі зброєю.

"Те, що вони кажуть, ми толком нічого не знаємо, ніхто нам не говорить, це справа веде військова прокуратура. Сказали, що вбивство скоїв сержант, старший сержант контрактної служби. Він на той об'єкт був начальником варти. Чому, з яких причин, за яких обставин, ніхто нічого не говорив ", - додав брат загиблого. За його словами, Олександру Висоцькому вистрілили в голову. Рідні хлопця стверджують, що йому подобалося нести службу і ні про які конфлікти з товаришами по службі той не розповідав.

"Нам брат дзвонив до цього, спілкувався, нічого такого не говорив. Десь за два дні. Щотижня ми зв'язувалися з ним. Це ж, розумієте, військова служба термінова, там телефоном не дуже сильно можна користуватися ... Говорив, що служиться йому дуже добре тут. до тата з його слів: "Я як в раю". йому подобалося за об'єктом нести службу, а об'єкт - Вишгородська ГЕС ", - підсумував брат убитого строковика.

У військовій прокуратурі Дарницького гарнізону в коментарі для ТСН.uа повідомили, що в даний час інцидент розслідується і знаходиться на етапі досудового розслідування. По телефону повідомляти подробиці виробництва в прокуратурі відмовилися і порадили звернутися з офіційним запитом.

ТСН
солдат Вишгород рідні вбивство служба
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
4 просмотра в октябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Промо
Дистрибьютор светотехнического оборудования Feron представил свою новую рекламную кампанию ЗМІНЮЙ, СТВОРЮЙ, СЯЙ! Это первая кампания такого масштаба для бренда, и впервые Feron напрямую обращается к своим потребителям: "Свет – это возможность видеть мир вокруг, изучать его, находить новое. Заполняя пространство светом – мы наполняем его новой энергией, новыми смыслами и идеями." 15-летний опыт работы на рынке инновационных источников света позволил доскона...